Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Kinas. Muzika. Literatūra“

Print
PDF

kinmuzGruodžio 13 d. 7-9 klasių mokiniai: A. Janonis, A. Miežiūnaitė, G. Paštuolytė, Ž. Vitinšaitė, A. Kraniauskas ir G. Timukas dalyvavo Biržų „Aušros" pagrindinės mokyklos organizuotoje užsienio kalbų viktorinoje „Kinas. Muzika. Literatūra". Mūsų komanda, pasivadinusi „NEM'o кино" kartu su komandomis iš Biržų „Aušros", „Atžalyno", „Kaštonų", Pabiržės pagrindinėmis, Skaiskalnės (Latvijos Respublika) vidurinės mokyklos ir Vabalninko B. Sruogos gimnazijos dalyvavo įvairiose rungtyse. Renginio metu reikėjo įvardinti įžymų žmogų, papasakoti, kuo jis įžymus rusų ir anglų kalbomis, žiūrint filmų ištraukų popuri, surašyti jų pavadinimus, pristatyti kino afišą, varžytis internetiniame žaidime, sudėlioti iš duotų raidžių kuo daugiau žodžių viktorinos temomis. 

km

Komandos parodė savo trumpus prisistatymus. Mūsų komanda savo prisistatyme sujungė du filmus „Poną Byną" ir „Operacija Ы". Dėkojame pagrindinių vaidmenų atlikėjams: Augustui ( Mr. Bean), Alantui (Professor) Gabrieliui (Шурик) ir Agnei (Лида).

Konkursui ruošė užsienio kalbų mokytojos V. Greviškienė ir R. Plikšnienė.