Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kalėdinė pirštinė

Print
PDF

kpirGruodžio 21 d. popietę ikimokyklinio skyriaus salė šurmuliavo nuo gausaus būrio svečių, kurie skubėjo išvysti mažųjų darželinukų Kalėdinę pasaką „Pirštinė". Pasakų močiutė (mokytoja Vita) sekė pasaką „Pirštinė". Vaikai tapo įvairiais žvėreliais: pelytėmis, kiškiais, lapėmis, lokiais, vilkais, kurie šoko, vaidino, deklamavo. Mažieji žvėreliai, draugiškai apsigyvenę pirštinėje, suprato, kad svarbiausia gyvenime yra draugystė. Ir už tai buvo Kalėdų Senelio apdovanoti dovanėlėmis.

kkiki

kkiki2

Mokytoja Vita Pilkauskienė