Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Kalėdų Senelio nuotykiai mokyklos televizijoje

Print
PDF

santa-tvTradiciškai prieš Šv. Kalėdas, gruodžio 21 d. mokiniai repetavo, bėgiojo, kūrė scenarijus, nes artėjo karnavalo diena. Šiais metais renginio organizatoriais aštuntokai pasiūlė atidaryti Nemunėlio Radviliškio televizijos kanalą. Visos klasės ruošė skirtingas TV laidas, pritaikydami savo mokykliniam gyvenimui. Mokyklos vyresnieji mokiniai linksmino su „TV pagalbos", „Klausimėlio", „Lietuvos balso" laidomis. 5 – 6 kl. mokiniai surengė „Tūkstantmečio viktoriną" bei skatino šokti laidoje „Šok su manimi", o į septintokų „Dviračio žinių" laidą atvyko net mokyklos direktorė.

p2220456

p2220471

Buvo daug šokių, dainų ir juoko, o visų klasių pasirodymus apjungė Kalėdų Senelio nuotykiai šventinėse „Klauskite daktarės", „Stilius", „KK2 penktadienis", „ Nacionalinė Paieškų Tarnyba" laidose.

Mokytoja I.Mizarienė