Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Nykštukai ir snaigės...

Print
PDF

tenorSmagiai ir linksmai praėjo gruodžio 21 diena Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos pradinukams, nes juos aplankė Kalėdų senelis. Nykštukai ir snaigės, globojamos gerosios fėjos, kruopščiai ruošėsi šventei, bet burtininkas paslėpė laiko būgną, nes niekas jo nepakvietė į šventę. Geroji fėja mokė nykštukus, kad jie turėtų ištaisyti savo klaidą. Nykštukai, supratę savo nedorybę, surado liūdintį vienišą burtininką, jo atsiprašė ir pakvietė į šventę. Visi šoko, dainavo, deklamavo ir iš Kalėdų senelio dovanų gavo.

p2220378

p2220393

p2220410

Ačiū, mieli pradinukai ir gerbiamos mokytojos. Visų mūsų dėka buvo sukurtas mažas Kalėdinis stebuklas – graži šventė. Tegul jus dar daug Kalėdinių stebuklų! Linksmų ir gražių švenčių!

Pradinių klasių mokytoja Jolanta Mulokienė