Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Sveikiname

Print
PDF

volleyball9merginų tinklinio komandą: Viltę Kubiliūtę, Martą Vadapolaitę, Rugilę Pilkauskaitę, Žemyną Vitinšaitę, Viką Niauraitę, Rasą Indrikaitę, Viktoriją Jurėnaitę, Rugilę Skaringaitę, Agnę Miežiūnaitę, Gitą Glebavičiūtę Biržų rajono kaimo vietovių mokyklų merginų tinklinio varžybose laimėjus II vietą ir vaikinų tinklinio komandą: Augustą Kraniauską, Gabrielių Timuką, Osvaldą Gedvilą, Lauryną Janilionį, Joną Muloką, Roką Pilkauską, Faustą Podinską, Vytą Jasiūną, Eligijų Pilkauską, Gabrielių Vitinš Biržų rajono kaimo vietovių mokyklų vaikinų tinklinio varžybose laimėjus II vietą!

 tm

tb