Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Naktis Vabalninko mokykloje

Print
PDF

logovabVasario 2 d. mūsų mokyklos mokinių savivalda ir kyokushin kovos menų būrelis, dalyvavo Vabalninko Balio Sruogos gimnazijos organizuotame renginyje „Naktis mokykloje". Renginys prasidėjo nuo mokyklų bendradarbiavimo sutarties pasirašymo. Ją pasirašė abiejų mokyklų mokinių prezidentai. Mūsų mokyklos kyokushin kovos menų būrelis pristatė savo programą. Vėliau mokiniai žaidė įvairius susipažinimo, ištvermės, bendradarbiavimo žaidimus, rinko vakaro Karalių ir Karalienę, žiūrėjo filmus. Kai baigėsi veiklos ir atėjo miego valanda, miegančių neatsirado. Vieni žaidė tinklinį, kiti klausėsi muzikos, treti tiesiog šnekučiavosi. Atsisveikindami nutarėme, kad graži draugystė turėtų tęstis.

vabaln

Mokinių savivaldos kuratorė, mokytoja Rima Zemlickienė