Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Matematika – mokslų karalienė

Print
PDF

mathVasario 4 d. mokykloje 5-10 klasių mokiniams vyko viktorina „Matematika – mokslų karalienė", kurios tikslas - skatinti mokinius domėtis matematika, ugdyti mokinių loginio mąstymo įgūdžius, suvokti, kad matematiką sutinkame kasdieniame gyvenime.

mat1

Tradiciškai sugalvoję komandos pavadinimą, išsirinkę kapitoną, mokiniai rungėsi atsakinėdami į sudėtingus, suktus, loginio mąstymo reikalaujančius klausimus, sprendė praktines užduotis, turėjo nurodyti, kur gyvenime sutinkame matematiką, vyko kapitonų turnyras. Susumavus rezultatus, paskelbti nugalėtojai, komandoms įteikti saldūs prizai. Renginį organizavo mokytojos A. Paplauskienė ir I.Mizarienė.

Matematikos mokytoja I.Mizarienė