Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Dūžtančių formų pasaulyje"

Print
PDF

macernisVasario 8-ąją Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje lankėsi Kauno Mažojo teatro aktorius Alvydas Brunalas. 5-10 klasių mokiniai, dalyvaudami netradicinėje lietuvių kalbos ir literatūros pamokoje, turėjo galimybę kitaip susipažinti ne tik su Vytauto Mačernio gyvenimu ir kūryba, bet ir pasiklausyti jausmingai, profesionaliai skaitomos poezijos. Aktorius papasakojo, kodėl jį sudomino šio, vieno iš mėgstamiausių jaunų žmonių poetų, kūryba. Klausantis skaitomos poezijos ne vienas susimąstėme apie Vytauto Mačernio gyvenimą, save, mus supančią aplinką, žmones.

aktor

Mokyklos direktorė dėkojo svečiui už puikią pamoką, galimybę mokiniams prisiliesti prie V. Mačernio eilių kitoje aplinkoje, kitokiu būdu.

Lietuvių kalbos mokytoja V. Vaitaitytė