Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Darom 2011

Print
PDF

mdaromPenktadienį, balandžio 15 d., visa mokyklos bendruomenė nuo mažiausio darželinuko iki vyriausių mokyklos mokytojų ir mokyklos darbuotojų dalyvavo akcijoje „Darom“, kurios metu rinko šiukšles ir tvarkė: Velniapilį, Dainų slėnį, Apaščios ir Nemunėlio upių pakrantes, mokyklos aplinką, Šilelį (devintokai Šilelyje dirbo kartu su Latvelių girininkijos girininku A. Trybe, net dešreles kepė ant laužo po talkos).

Ačiū visiems už kruopštų darbą!