Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Ikimokyklinukai varė lauk žiemą

Print
PDF

uzkkkUžgavėnės – paskutinė mėsėdžio, žiemos išvarymo diena. Sakoma, kad tą dieną reikia sočiai pavalgyti ir nedirbti, tad kovo 5 d. ikimokyklinio skyriaus vaikai, virtę čigoniukais, velniukais, raganaitėmis rinkosi kieme vyti lauk žiemos. Lašinio ir Kanapinio kova simbolizuoja nenorinčio pasitraukti mėsėdžio (arba žiemos) kovą su išsiilgtu pavasariu. Po aršios kovos, žaidimų, šėlionių, persirengėliai vaišinosi blynais, dūko prie laužo, kur buvo deginama Morė.

uzzz

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Danutė Sudeikytė