Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pradinukai susipažino su policininko profesija

Print
PDF

pologoKovo 6 d. pradinių klasių mokiniai susitiko su Biržų rajono policijos komisariato Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūne Vita Andžiene. Pareigūnė pademonstravo keletą mokomųjų filmukų apie Lietuvos policijos mokyklą Kaune, kursanto dieną, supažindino su policijos rūšimis, pristatė, ką veikia mobilioji kuopa.

Viešnios komentarai ir pasakojimas padėjo mokiniams suprasti, kad norint įgyti policininko profesiją, reikia būti fiziškai stipriu ir psichologiškai pasirengusiu, privalu gerai mokytis. Policininko darbas – savęs išbandymas kasdien, juk pareigūnas privalo apsaugoti žmogaus gyvybę, padėti tam, kuriam reikia pagalbos.

ppol

Į klausimus atsakiusiems mokiniams buvo įteiktos dovanėlės.

Karjeros koordinatorė Zita Beliakienė