Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Išvyka į jaunųjų gamtininkų stotį

Print
PDF

panglogoKovo 13 d. 5-7 klasių mokiniai su biologijos mokytoja Audrone Grigiene lankėsi jaunųjų gamtininkų mokykloje Panevėžyje, kur dalyvavo edukacinėse pamokose „Švietimas apie gyvūnų gerovę" ir „Plėšrieji ir vandens paukščiai". Pamokų metu mokiniai susipažino su pagrindiniais gyvūnų poreikiais, žaidė žaidimą- spėlionę „Kas šių daiktų šeimininkas", atliko užduotį „Surask gyvūnui šeimininką", vertino gamtos mokyklos gyvūnų laikymo sąlygas. Antroje užsiėmimo dalyje, dirbdami grupėse, mokėsi atskirti plėšriuosius ir vandens paukščius pagal gyvūno iškamšas, klausėsi paukščių balsų ir įvardino jų pavadinimus.

gamtpan

Užsiėmimo pabaigoje apžiūrėjo mokykloje auginamus gyvūnus, bendravo su kalbančiu paukščiu - juoduoju varnu.

Biologijos mokytoja Audronė Grigienė