Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mokyklų bendruomenių, kultūros, švietimo įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės tinklo kūrimas, diegiant inovacijas ugdymo procese

Print
PDF

kuriameateiti

Mūsų mokyklos direktorė Saulė Venckūnienė, pavaduotoja ugdymui Edita Timukienė, įvairių dalykų mokytojai: Audronė Navalinskienė, Audronė Januševičiutė, Audronė Grigienė, Vaida Vaitaitytė, Auksinija Križinauskienė, Asta Paplauskienė, Vytas Jareckas, dalyvauja Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos finansuojamame projekte "Mokyklų bendruomenių, kultūros, švietimo įstaigų ir nevyriausybinių organizacijų partnerystės tinklo kūrimas, diegiant inovacijas ugdymo procese" (kodas VP1-2.2-ŠMM-05-K-01-093), finansuojamame Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos bendrojo finansavimo lėšomis, kurį vykdo Biržų rajono pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centras.

Šiame Biržų PMMMC organizuojamame projekte mes esame partneriai kartu su dar 20 Lietuvos savivaldybių įstaigų: Alytaus jaunimo ir suaugusiųjų mokykla,   Anykščių rajono Svėdasų Juozo Tumo– Vaižganto gimnazija,  Asociacija Biržų jaunimo klubas ,,Regilda“, Biržų „Atžalyno“ vidurine mokykla,   Biržų “Aušros” vidurine mokykla, Biržų Kaštonų pagrindine mokykla, Biržų krašto muziejumi “Sėla’’, Biržų rajono Pačeriaukštės Petro Poškaus pagrindine mokykla, Biržų rajono Germaniškio pagrindine mokykla, Kretingos rajono Kartenos vidurine mokykla, Lietuvos tautodailininkų sąjungos Kauno bendrija, Molėtų švietimo centru, Telšių rajono Luokės vidurine mokykla, Šakių rajono Kriūkų vidurine mokykla, Šiaulių rajono Pakapės pagrindine mokykla, Tauragės rajono savivaldybės Pagalbos mokytojui ir mokiniui centru, Telšių švietimo centru, Trakų rajono savivaldybės biudžetine įstaiga Švietimo centru, Vilniaus jaunųjų turistų centru.

Šiuo metu vyksta mokyklų komandų mokymai.

Mokykla pagal projektą jau gavo: Multifunkcinį spausdintuvą, magnetofoną, diktofoną, skaitmeninį foto aparatą.

Attachments:
FileDescriptionFile size
Download this file (modelis2.ppt)ParamaProjektinė veikla166 Kb