Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Dalyvavome festivalyje „Sėjau rūtą"

Print
PDF

srsmKovo 20 d. mūsų mokyklos ikimokyklinio skyriaus vaikai kartu su mokytojomis A. Križinauskiene, V. Pilkauskiene bei buvusia mokytoja S. Šalkauskiene dalyvavo Biržų rajono savivaldybės švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų lietuvių liaudies šokių festivalyje „Sėjau rūtą", vykusiame „Aušros" pagrindinėje mokykloje,

Šio festivalio tikslas - suburti visų ikimokyklinių įstaigų vaikus ugdyti ir puoselėti liaudies meno tradicijas, stiprinti įstaigų bendruomenės narių bendravimą ir bendradarbiavimą, skatinti dalyvių saviraišką ir kūrybiškumą.

sr1

Vaikai festivalyje klausėsi Biržų „Saulės" gimnazijos folklorinio ansamblio „Saulala" atliekamų liaudies dainų, ragų, kanklių ir skudučių muzikos. Šoko lietuvių liaudies šokius „Malūnėlis", „Pliauškutis", „Oira", „Ratelinė polka".

Festivalyje pasidžiaugėme bendryste, išbandėme savo kūrybines galias ir tarpusavio bendravimą ir, apdovanoti organizatorių, grįžome kupini naujų įspūdžių.

sr2

Ačiū Biržų lopšelio – darželio „Genys" bendruomenei už gražią šventę.

Mokytoja V. Pilkauskienė