Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

,,Atvirų durų diena''.

Print
PDF

pologoKovo 21 dieną 9-10 klasių mokiniai drauge su Biržų rajono policijos komisariato pareigūne Vita Andžiene ir karjeros ugdymui vadove Zita Beliakiene dalyvavo Panevėžio apskrities policijos komisariate vykusiame renginyje ,,Atvirų durų diena''. Mokiniai susipažino su pareigūnų darbo ypatybėmis, policininko profesija, reikalavimais ir stojimo sąlygomis, išgirdo kursantų įspūdžius, pamatė ginkluotę ir policijos ekspertų tyrimų įrangą. Turėjo galimybę pasimatuoti pareigūno uniformą, iš arčiau apžiūrėti Kelių policijos tarnybos ir mobiliojo būrio automobilius, stebėti policijos kinologų pasirodymą su tarnybiniais šunimis.

dsc_0483

dsc_0514

Karjeros ugdymui vadovė Zita Beliakienė