Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Šimtadienio teismas

Print
PDF

100_logo1Kovo 22 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje vyko vienas įsimintiniausių renginių – ŠIMTADIENIS. Šimtadienio tema – dešimtokų teismas. Teismas už aibę per dešimt metų prikrėstų šunybių prasidėjo ikimokykliniame skyriuje, kuriame pedagogės L. Kučinskaitė ir D. Sudeikytė surengė ne vieną išbandymą – sulįsti į namelį, sušokti šokį, paraugti tradicinės manų košės.

Atsisveikinus su lopšelio grupe, laukė sunkesnis etapas - teismas. Teisėjai priminė per dešimt metų padarytus nusikaltimus, liudyti teko mokyklos direktorei E. Timukienė, klasės vadovei A. Navalinskienei. Teismo metu dešimtokai bandė išpirkti savo kaltę atlikdami jiems skirtus išbandymus.

p2220602

Įveikę visus užduotis, buvo apdovanoti puspažymėjimais, šimtadienio kalendoriumi, kuris padės skaičiuoti likusias dienas, prisiminimo dovanėlėmis.

p2220627

Šventę vainikavo gardus šimtadienio tortas bei tradiciniai, patys skaniausi Sigutės ir Linutės cepelinai.

p2220633

9 klasės vadovė V. Vaitaitytė