Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mažųjų deklamatorių konkursas

Print
PDF

sirdelKovo 26 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla organizavo Biržų rajono švietimo įstaigų ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninio skaitymo konkursą „Žodeliai iš mažų širdelių", skirtą mokyklos 435 – sioms įkūrimo metinėms. Tad svečių laukė ne tik eilės, žaidimai, prizai, dovanos, bet ir gimtadienio tortas!

Šventinį rytmetį pradėjo mūsų mažieji dainorėliai, renginį vedė dešimtokai Rasa ir Rokas.

Sveikindama gausiai susirinkusius svečius mokyklos direktorė E. Timukienė džiaugėsi, kad į kvietimą dalyvauti mažųjų skaitovų konkurse atsiliepė net 25 dalyviai iš 10 švietimo įstaigų: „Genio", „Rugelio", „Drugelio", „Ąžuoliuko" lopšelių-darželių, Kratiškių MDC, Vabalninko B. Sruogos gimnazijos, Pabiržės, Medeikių, Papilio, Nemunėlio Radviliškio pagrindinių mokyklų.

20190326_111002

Džiaugiamės mažųjų gebėjimu raiškiai, įtaigiai, savitai, perteikti emocijas apie varlytę, meškutė, lietų, gripą ar Lietuvą.

Vertinimo komisijai: V. Vaitaitytei, V. Greviškienei, A. Januševičiutei, D. Kėželienei ir S. Eitavičienei išties teko nelengva dalia – kiekvienoje amžiaus grupėje išrinkti originaliausius, kūrybiškiausius, geriausius skaitovus. Taip pat šiais metais pirmą kartą žiūrovai rinko jiems labiausiai patikusį skaitovą.

Daugiausia žiūrovų balsų surinko ir žiūrovų simpatijų prizus pelnė net 3 skaitovai: Mona Leskauskaitė ir Emilija Valaitytė iš Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio skyriaus ir Liepa Vaitiekūnaitė iš lopšelio – darželio „Genys".

Geriausi skaitovai:

4 metų amžiaus grupė:

I vieta – Ema Leliukė, Biržų lopšelio darželio „Genys" skyrius „Rugelis";
II vieta – Emilija Valaitytė, Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinis skyrius;
II vieta – Liepa Vaitekūnaitė, Lopšelis –darželis „Genys";
III vieta – Rytis Bartaševičius, Vabalninko B. Sruogos gimnazijos ikimokyklinis skyrius.

5 metų amžiaus grupė:

I vieta – Arnas Rudinskas, lopšelis-darželis „Ąžuoliukas";
II vieta – Ugnė Mačiukaitė, Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinis skyrius;
II vieta – Ema Venskutė, Biržų lopšelio darželio „Genys" skyrius „Rugelis;
III vieta – Simona Modestavičiūtė, Vabalninko B. Sruogos gimnazijos ikimokyklinis skyrius.
III vieta – Agnė Vaičiūlytė, lopšelis-darželis „Drugelis".

6 metų amžiaus grupė:

I vieta – Karolis Vyšniauskas, Medeikių pagrindinė mokykla;
II vieta – Kamilė Kiršaitė, lopšelis-darželis „Ąžuoliukas;
II vieta – Roberta Rinkevičiūtė, Biržų lopšelio darželio „Genys" skyrius „Rugelis;
III vieta – Mona Leskauskaitė, Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokyklinis skyrius;
III vieta – Urtė Skvireckaitė, Vabalninko B. Sruogos gimnazijos ikimokyklinis skyrius.

Renginio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti mokyklos direktorės padėkos raštais, seimo nario V. Rinkevičiaus įsteigtais prizais bei buvo pakviesti bendrai nuotraukai, šokiui ir skanauti gimtadienio torto!

Ačiū Danieliaus ir Belitos mamytei J. Grecijonei už nuostabiai papuoštą salę, verslininkėms S. Balčiūnienei ir I. Kutrienei už vaišes, seimo nariui V. Rinkevičiui už prizus, ikimokyklinio skyriaus mokytojoms ir darbuotojoms už organizacinius rūpesčius, dešimtokams R. Indrikaitei ir R. Pilkauskui už renginio vedimą, S. Šalkauskienei už žaidybinius elementus.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja D. Sudeikytė