Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Abėcėlės šventė

Print
PDF

abc2Visi mokslai prasideda nuo ABĖCĖLĖS. O pirmokai per šiuos mokslo metus pasiekė daugiausia: jie pažino raides, išmoko skaityti. Penktadienį pirmokai pakvietė savo tėvelius į nuotaikingą „Abėcėlės šventę“, kurią organizavo pradinių klasių vyresnioji mokytoja Danguolė Šteinbergienė.

Padėdama šventę, mokytoja džiaugėsi, kad visi pirmokai išmoko raides, pradėjo skaityti.

Kad pirmokai daug išmokę, įsitikinome patys: vaikai spėjo mįsles, kiekvienas vaikas deklamavo eilėraštuką apie raidę, dainavo dainelę „Rojaus obuoliukai“, vaidino pasaką apie pabirusias raides, rašė taisyklingai žodelius.

Šventės pabaigoje vaikai pasveikino mamytes Motinos dienos proga įteikdami joms savo gamybos karolius.

Šventė, kurioje buvo tiek daug gerumo, nuoširdumo, jaudulio, noro parodyti save netruko prabėgti. Buvo smagu pamatyti, kaip rugsėjį nedrąsūs pirmokėliai atrado save mūsų mokykloje ir kaip tie šaltinėliai bėga, skuba į mokslo ir žinių pasaulį...

P4290092P4290062P4290090