Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Rytmetys „AČIŪ TAU TARIU“

Print
PDF

ezysGegužės 3 d. rytas ikimokyklinio skyriaus ,,Boružiukų" grupėje buvo kitoks nei įprastai, čia vyko šventinis rytmetys „Ačiū tau tariu", skirtas motinos dienai. Mažieji darželinukai iš pat ryto ruošėsi kelionei ir pakavo dovanėles, taip plušėdami net nepastebėjo, kaip laikrodukas (Gerda) skaičiavo paskutines minutes, o mažieji pilotai (Naglis, Majus ir Adrijus), nesulaukę keleivių, išskraidino muses, nors jos ir nepirko bilietų. Deja, vienai musei (Rebeka) nepasisekė - ji pakliuvo į voro (Austėja) pinkles. Kad kelionė neprailgtų, vaikai užtraukė smagią dainelę apie kiškio batukus.

Pakeliui kiškutis (Emilija B.) kvietė pasivaišinti pyragu, ežiukas (Danielius G.) pasidžiaugė, kad moka kloti šiltus lapų patalus, meškutę (Ugnė) užklupo ligos, bet rūpestinga jos mamytė pagydė ją liepų arbata. Į mišką buvo užklydęs ir katinas (Danielius M.), kuris niekaip nesuprato, kas miške pyška. Labai nepasisekė baloje tupinčiai varlytei (Mona) - ji susirgo žaliuoju gripu, bet jai nuotaiką praskaidrino Emilija V. eilėmis apie žalią spalvą. Kiškutė matematikė (Elzė) siūlė liūdesį vaikyti skaičiuojant. Radvilė, deklamuodama eilėraštį, priminė, kad kelionė jau artėja į pabaigą.

rytmetis

Netrukus keliauninkai sutikę brangiausius žmones – mamytes, močiutes - įteikė savo rankomis kurtas dovanėles bei pakvietė kartu pažaisti smagų žaidimą ,,Sėdi Jurgis".

,,Boružiukų" grupės mokytoja Dalia Karosienė