Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Šventė Jurgines

Print
PDF

jurginGegužės 3 dieną pradinių klasių mokinių grupė su mokytojomis Jolanta Mulokiene ir Zita Beliakiene dalyvavo Biržų J.Bielinio viešosios bibliotekos organizuotame Jurginių minėjime Suosto kaime. Suosto bendruomenės narė Aldona Kolopailienė supažindino su Jurginių papročiais. Mūsų mokiniai grojo dūdelėmis. Drauge su Biržų „Saulės" gimnazijos folkloro ansambliu ,,Saulala'' ir Suosto kaimo bendruomenės nariais šoko liaudies šokius ir ėjo ratelius, vaišinosi ūkininkų namine duona su medumi, pienu, gardžiais įvairių rūšių sūriais ir Vido Eiduko dovanotu tortu.

jurg1

Muzikos mokytoja Zita Beliakienė