Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pavasaris šventėm pražydo

Print
PDF

P4290100Besišypsanti geltona saulutė, geltonžiediai narcizai, kvapniosios pakalnutės, šypsenėlės, zuikučiai ir Velykų margučiai kvietė vaikus ir jų mamytes į penktadienio rytmetį „Pavasaris šventėm pražydo“. Renginį organizavo vyresnioji auklėtoja Dalia Karosienė.

Kad vaikų darželyje būtų šviesu ir smagu, savo šypsenas, dainas, šokius ir pirmuosius žiedus mamoms dovanojo viduriniosios grupės vaikai: Agnė, Tomas, Kamilė, Džiugas, Salvijus. Alantas stebėjosi, kodėl susipyko dvi raidės A ir I (Gita ir Agnė), tačiau džiaugėsi, kad iš keturių pačių gražiausių raidžių susideda žodis MAMA (Urtė, Agnė, Rugilė, Kamilė). Drugeliais po pievą plasnojo Gita, Markas, Rojus, Urtė, Eligijus, Pijus. Ant rausvų žiedų tūpė Rugilė, Goda, Benas, Justas, Alantas.

Pasveikinę mamytes, vaikučiai tapo žvaliais ilgaausiais zuikučiais, kurie šventė vaikų Velykas. Auklėtoja vaikams sekė pasaką, kodėl Velykų dieną yra ridenami kiaušiniai. Vaikai dainavo daineles, šoko kiškių šokį, žaidė smagius žaidimus, rideno margučius, o jų mamytės gamino patį didžiausią ir gražiausią margutį. 

pavasaris