Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Super viktorina 2019

Print
PDF

viktorGegužės 3 dieną mokykloje vyko „Super viktorina 2019", skirta mokyklos 435–osioms įkūrimo metinėms paminėti. Viktorinoje dalyvavo net 6 komandos: mokiniai, mokytojai, tėveliai, buvę mokiniai, mokyklos darbuotojai, ikimokyklinio skyriaus pedagogai, darbuotojai, tėveliai. Renginį organizavo ir vedė mokytojas Vilius Venckūnas. Sveikindama viktorinos dalyvius, mokyklos direktorė E. Timukienė juokavo, jog gegužės mėnuo skirtas švęsti, džiaugėsi, dalyvių gausa, sutikusių nekasdieniškai praleisti penktadienį.

Komandos rungėsi istorijos, automobilių, vaisių, augalų, gyvūnų ir daržovių, animacijos, literatūros, sporto srityse.

viktorina1

Sveikiname ir didžiuojamės tėvelių komanda, kurie laimėjo I vietą, nuo jų labai nedaug atsiliko ir II vietą užėmė mokytojų komanda, treti liko buvę mokiniai, ketvirtą vietą pasidalijo darželio komanda ir mokyklos darbuotojai ir penkti, patys mažiausieji – mokiniai. Nugalėtojų komanda buvo apdovanota saldžiu prizu.

Dėkojame visiems dalyviams už smagų vakarą, mokytojui Viliui už originalią, netradiciškai parengtą viktoriną, Sigutei ir Linutei už vaišes.

Mokytoja Vaida Vaitaitytė