Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mama, būk mano pasaka

Print
PDF

md20193Pavasaris pražysta žiedais, žemę sušildo saulė, pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiame Motinos dieną. Joms, Mamoms, skiriame mieliausius žodžius, dovanojame gražiausias gėles, Jos – mūsų gyvenimo pradžia ir pats gyvenimas... Nemunėlio Radviliškio Švč. Mergelės Marijos bažnyčia Motinos dienai buvo pasipuošusi obelų ir ievų žiedais, į ją gausiai prisirinko mamų ir vaikų. Šv. Mišias aukojo kunigas Ernestas Želvys. Maldos, pamokslas, visas dėmesys buvo nukreiptas Mamai – gyvybės davėjai, gerajai rūpintojėlei...

Kunigo gyvos gėlės ir mąstymai, posmai šią dieną dovanoti susirinkusioms mamoms, močiutėms, visoms moterims, turinčioms motinišką širdį... Malda joms ir jau išėjusioms Amžinybėn.. Mišių giesmes ir eiles Mamoms skyrė Biržų Kaštonų mokyklos ateitininkai su mokytoja Rasa Stanulevičiene. Nemunėlio Radviliškio mokyklos mokiniai su mokytoja Zita Beliakiene parodė literatūrinę muzikinę kompoziciją „Mama, būk mano pasaka". Trumpas montažas, sveikinimai ir skambi sutartinė sušildė visų širdis, sudrėkino skruostus...

md20192

md20191

Buvo gera, jauku ir jautru būti drauge, melstis, priimti vaikų meilės dovanėles. Tai - padėka mylimiausiam žmogui. Tikra, nesuvaidinta. Niekas nei vienam žmogui nepakeis Motinos... Jos – mūsų angelai, mūsų gyvenimo pasaka...