Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

STEP mokymai tėveliams

Print
PDF

stepBaigėsi daugiau kaip du mėnesius, kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį trukę STEP mokymai, skirti tėvams, auginantiems 6-12 ir 12-17 metų vaikus. Mokymus vedė profesionali STEP lektorė psichologė Kristina Pikūnė. Septynias savaites trukusių mokymų metu tėvelius iš pradžių reikėjo drąsinti, kalbinti, buvo neramu, ar tai nebus bereikalingas laiko švaistymas, tačiau susitikimai, moderuojami profesionalės lektorės, išties buvo naudingi.

Verta pripažinti, kad užaugome tokioje kartoje, kai mūsų nieks nemokė auklėti vaikų, būti gerais tėvais. Šie mokymai buvo naudingi, nagrinėjome įvairias temas, gaudavome namų darbus, juos atlikdavome savo šeimose, grįžusios dalindavomės įspūdžiais, auklėjimo pastebėjimais, mokydavomės viena iš kitos - tai buvo puikus relaksas po darbo dienos.

Po STEP grupės užsiėmimų supratome, kad reikia priimti vaikus „tokius", kokie jie yra, kad vaikai nekalti, kokie jie yra, tai mūsų auklėjimo būdas kaltas. Supratome, kad norėdamos pozityvių santykių su vaikais, turime keistis pačios, keisti bendravimo stilių šeimoje. Įgijome daugiau pozityvumo auklėjant vaikus, išmokome daugiau demokratinio auklėjimo metodų, stengiamės labiau priimti savo vaikus tokius, kokie jie yra.

Lankyti STEP mokymus rekomenduotume visiems tėveliams, net ir tiems, kurie sako, jog jokių auklėjimo problemų neturi.

Ačiū psichologei Kristinai Pikūnei, ir ačiū mamoms, susibūrusioms į šaunų klubą