Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pavasaris Šenberga 2019

Print
PDF

SkaistkalnesKaip ir kiekvieną pavasarį, taip ir šiais metais, gegužės 8 dieną, vykome aplankyti draugų į Latvijos Respublikos Skaistkalnės vidurinę mokyklą, kur dalyvavome tradicinėje dainų ir šokių šventėje „Pavasaris Šenberge". Šiais metais ji buvo skirta Latvijos Nepriklausomybės deklaracijos atkūrimo 100 –mečiui ir Motinos dienai.

Kaip ir kasmet gausus būrys mažųjų dainininkų ir šokėjų iš visos Latvijos ir, be abejo, draugai iš Lietuvos – t.y. Nemunėlio Radviliškio, Biržų „Aušros" pagrindinių mokyklų bei Panevėžio „Beržų" progimnazijos , apkeliavę garbės ratą apie Skaistkalnės miestelį, sugužėjo į ievomis kvepiantį dainų slėnį, kur visų laukė mokyklos direktorė S. Vaverniencė, pučiamųjų orkestras „Skaistkalne" bei kiškių šeimyna, kuri ruošėsi puotai, kūreno pirtį, prausė zuikučius ir vis dairėsi, ar neatvyksta svečių.

senbergs2019

Mūsų mokyklos pradinių klasių šokių kolektyvas, vadovaujamas muzikos mokytojos Zitos Beliakienės pasveikino kiškius šokiu „Bitute pilkoji", o vyresnių klasių mergių ansamblis – daina „Rudens naktis".

senbergs2

Mokytoja Zita Beliakienė