Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mokykloje lankėsi vyskupas

Print
PDF

pvyskupijaGegužės 9 d. Nemunėlio Radviliškio mokykloje lankėsi Panevėžio vyskupijos vyskupas Linas Vodopjanovas OFM, vizito tikslas – parapijos lankymas. Kartu su vyskupu vizitacijoje dalyvavo vyskupijos generalvikaras Eugenijus Styra bei Biržų dekanas, mūsų parapijos administratorius klebonas Algis Neverauskas. Vyskupas, atlikdamas savo pastoracinę pareigą, lanko jam pavestus ganomuosius. Atvykus į parapiją, vyskupas turi siekį gaivinti tikėjimą, viltį ir meilę, pakviesti žmones išpažinti ir liudyti Kristų. Vyskupui rūpi tikinčiųjų dvasinė gerovė, todėl jis susipažįsta su parapijos žmonėmis, joje esančiomis įmonėmis, įstaigomis, organizacijomis, aktualijomis, įvertina Bažnyčios situaciją.

v2

Vyskupas Linas lankėsi ir Nemunėlio Radviliškio mokykloje bei ikimokykliniame skyriuje. Čia jį pasitiko vaikučiai, paruošę programėlę – deklamavo eiles, dainavo ir šoko. Susitikimo pabaigoje vaikai įteikė vyskupui savo pagamintus atvirukus bei gėlių.

v3

Bažnyčios atstovai aplankė mokyklos tikybos kabinetą, kitas erdves, pasidžaugė jaukia aplinka, mielai bendravo su mokyklos bendruomenės žmonėmis, vaikais, seniūnu. Prie kavos ir skanaus torto vyskupas pasidalijo mintimis apie popiežiaus vizitą Lietuvoje, kitais tikėjimo klausimais, domėjosi mokyklos gyvenimu. Išvyko išsiveždamas labai gerą įspūdį apie mūsų mokyklą. Valanda su vyskupu neprailgo buvusiems su juo.

Minint mokyklos 435 metų jubiliejų, tarsi pati Dievo dovana įvyko šis neeilinis istorinis susitikimas.

Tikybos mokytoja Sandra Balodytė