Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Šis bei tas apie Europos Sąjungą ir mus

Print
PDF

europalMinint Europos dieną, gegužės 10 d., mokykloje vyko akcijos „Atgal į mokyklas" susitikimas „Šis bei tas apie ES ir mus" su Andriumi Kalindra, kuris yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės kanceliarijos Tarptautinių santykių ir Europos Sąjungos reikalų skyriaus vadovas. Užsienio reikalų ministerijos tikslas yra šia akcija paskatinti diplomatus vykti į mokyklas ir vienai dienai tapti jaunosios kartos mokytojais.

Susitikime dalyvavo 5-10 klasių mokiniai ir mokytojai. Svečias įdomiai pasakojo, kas yra ES, kuo narystė svarbi ir naudinga Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu, kokios svarbiausios aktualijos. Atsakė į mokiniams rūpimus klausimus.

p2220794sss

Baigdamas susitikimą, palinkėjo būti aktyviais Europos Sąjungoje, savo bendruomenėje, keliauti, domėtis, drąsiai naudotis atsiradusiomis galimybėmis ir laisvėmis.

Istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja
Audronė Navalinskienė