Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Dalyvavo saugaus eismo savaitės renginiuose

Print
PDF

katinas_logoGegužės 10 dieną, penktadienį, 1-3 klasių mokiniai dalyvavo Biržų r. Visuomenės sveikatos biuro ir Biržų policijos komisariato organizuotame renginyje, skirtame Saugaus eismo savaitei. Renginys vyko Biržų A. Dauguviečio parke. Mokiniams reikėjo įveikti rungtis: „Virvės traukimas", „Gyvatėlė", „Slidės", „Kankorėžiai", „Šokdynės", „Rąsteliai" ir pademonstruoti fizinius gebėjimus. Norint įveikti rungtis, reikėjo jėgos, vikrumo, taiklumo, greičio, o svarbiausia – tarpusavio sutarimo ir asmeninės atsakomybės.

Įveikę šešias rungtis, vaikai pateko į „Policijos stotelę". Čia reikėjo taisyklingai pereiti gatvę ir tinkamai prisisegti atšvaitą.

sauguseismas2019

Visas užduotis mokiniai įveikė labai gerai ir renginio pabaigoje buvo apdovanoti: komanda gavo Padėkos raštą, krepšinio kamuolį, o asmeniškai kiekvienas vaikas - ledų.

Po renginio mokiniai aplankė „Karvės olą" – geologinio paminklo vardą pelniusią smegduobę. Buvo labai įdomu klausytis mokytojos Jolantos vaikystės prisiminimų, susijusių su šia vieta. Mokiniai buvo smalsūs ir domėjosi, kaip ir kodėl atsiranda smegduobės. Paskui lankėsi Likėnų parke. Čia sudomino kitas gamtos paminklas - Smardonės šaltinis. Parke įrengta Likėnų mineralinio vandens biuvetė „Vilties angelas".

Pradinių klasių mokytojos R. Lapeikienė, J. Mulokienė