Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Seni daiktai prabyla

Print
PDF

sela5Gegužės 22, 23 d. pradinių klasių mokiniai vyko į Biržų krašto muziejų "Sėla", kur dalyvavo edukaciniuose renginiuose „Seni daiktai prabyla" ir „Tvirtovės arsenalas – kunigaikščių Radvilų pasididžiavimas". Užsiėmimo metu mokiniai turėjo galimybę pažinti, kaip senojo kaimo buityje mūsų proseneliai gyveno, kokius darbus dirbo ir kokius įrankius naudojo. Apsilenkę sąsiuvinį laikraščiu, atliko užduotis – mynė mįsles apie daiktus, juos surado ekspozicijoje.

rmuzeceived_37

muzdsc_0003

Paskui aplankė tvirtovės senalą, kur susipažino su XVI–XVII a naudotais ginklais, išgirdo pasakojimą ir patys virtualaus žaidimo pagalba tapo pilies gynėjais.

Pradinių klasių mokytoja R. Lapeikienė