Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Priešmokyklinukai atsiveikino su darželiu

Print
PDF

byeGegužės 31 d. Nemunėlio Radviliškio pagrindinės mokyklos ikimokykliniame skyriuje priešmokyklinukai atsisveikinimo su darželiu. Į papuoštą salę rinkosi vaikų tėveliai, močiutės, jaunesnieji draugai, darbuotojai.

Priešmokyklinukai, vadovaujami mokytojos Vitos Pilkauskienės ir muzikos mokytojos Auksinijos Križinauskienės, suvaidino eiliuotą muzikinę pasaką, apie karvutę, kuri mokėsi skaityti. Pasakos veikėjai: kiaulytė - Akvilė, karvutė - Mona, viščiukas - Vilmante, ožys- Kajus, šuniukas- Rasa, katytė - Elzė, varlytė – Armintas.

Savo vyresniuosius draugus sveikino „Boružiukai" ir „Žuvytės". Mokyklos direktorė Edita Timukienė, įteikdama priešmokyklinukams pirmąjį jiems labai svarbų dokumentą – priešmokyklinio ugdymo grupės baigimo pažymėjimą, „Zipio Draugai" programos baigimo pažymėjimą ir kalendorių, padėsiantį skaičiuoti mokslo dienas, linkėjo gerai pailsėti per vasarą ir rudenį sugrįžti į mokyklą.

isleistuves2019

Tėveliai, dėkodami ugdymo įstaigos darbuotojams už rūpestį, kieme pasodino sausmedį.

Mokytoja V. Pilkauskienė