Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

PADĖKA

Print
PDF

sveikinNemunėlio Radviliškio mokyklos bendruomenei 2019 metai yra jubiliejiniai, tad visos veiklos šiais metais yra skirtos mokyklos gimtadieniui. Ta proga mokykloje yra parengtas projektas „Kad ir kur bekeliaučiau, Nemunėlio Radviliškis bus mano namai", tad visą pusmetį mokykla gavo daugybę tiek intelektualių, tiek finansinių dovanų, už kurias norisi padėkoti.

Dėkojame už paramą UAB „Švykai", TŪB „Rinkušiai", AB „Siūlas", sodybai „Pas Vaidotą", Biržų kultūros centrui, Biržų TVMC, kunigui Ernestui Želviui, AB „Lietuvos paštas" Nemunėlio Radviliškio pašto kolektyvui, Nemunėlio Radviliškio bendruomenei, Nemunėlio Radviliškio seniūnijai, Biržų J. Bielinio viešosios bibliotekos Nemunėlio Radviliškio struktūriniam padaliniui, Biržų kultūros centro Nemunėlio Radviliškio struktūriniam padaliniui, seimo nariui V. Rinkevičiui, verslininkei Ingai Kutrienei ir jos kolektyvui, verslininkei S. Balčiūnienei ir jos kolektyvui, kapelai „Santaka".

Sonatai Paliukienei, Ritai Eidukienei, Rasai Burkauskienei, Artūrui Bružui, Algirdui Trybei, Nijolei Solovjovienei, Danutei Varnienei, Rūtai Vilčinskaitei, Birutei Gricienei, Reginai Ukrinienei, Angelei Vileišienei, Andriui Mazūrai, Audronei Januševičiutei, Zitai Beliakienei, Zitai Šernaitei, Nidai Ulianskaitei, Rimui Drevinskui, Vaidui Matuzevičiui, Gediminiui Briedžiui, Jonui Strunkiui, Ričardui Uzėnui, Monikai Džėjytei –Storberg, Bronislavui Juozėnui, Neringai Simonavičienei.

Anilionių, Paliukų, Miežiūnų, Vaitaičių, Gučų, Valiulių, Kubilių, Misevičių, Natkų, Šmatų, Grecijonų, Bėliakų, Karitonų, Timukų šeimoms.

Laikraščiams „Šiaurės rytai" ir „Biržiečių žodis".

2-os, 6-os, 9-os, 12-os, 13-os, 22-os, 26-os, 29-os, 35-os laidos abiturientams.

Ikimokyklinio skyriaus (darželio) bendruomenei: Auksinijai, Danutei, Dalytei, Linai, Vitai, Astutei, Audronei, Gražinai, Onutei, Rimai ir visų vaikučių tėveliams.

Buvusiems mokiniams Evaldui Timukui, Dovilei Martinaitytei, Vladui Valiuliui, Inetai Karosaitei, Nedai Kučinskaitei-Variakojienei.

Visiems mokyklos mokytojams, ypač Rimutei už puošybą, Viliui už foto nuotraukas, Vaidutei už scenarijų, Zitai ir Audronei už meninę programą, Eimučiui už apšvietimą.

Ačiū visiems aptarnaujančio personalo darbuotojams.

Nuoširdžiai dėkoju visiems mokiniams už dalyvavimą meninėje programoje.

Ačiū už vaišių stalą ir kitas dovanas tėveliams, močiutėms, seneliams, draugams ir kaimynams.

Ačiū svečiams, kolegoms - mokyklų vadovams - už sveikinimus, linkėjimus ir dovanas.

Galbūt ne visiems spėjome padėkoti, gal kažką praleidome, tad nuoširdžiai ir visiems sakau „Ačiū visiems už brangiausią dovaną - JŪSŲ DĖMESĮ IR LAIKĄ, skirtą mūsų Mokyklai!"

Mokyklos direktorė Edita Timukienė