Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Išvyka į Panevėžio dramos teatrą

Print
PDF

miltinislogotBirželio 5 d. 2-7 kl. mokinių grupė vyko į Panevėžio J. Miltinio dramos teatrą. Čia dalyvavo ekskursijoje po teatro užkulisius ir edukacinėje pamokoje, kurią pravedė aktorė Vita Šiaučiūnaitė. Vaikai susipažino su nelengva aktoriaus profesija, pabuvo užkulisiuose, kur neįleidžiamas žiūrovas, išmoko įdomių pratimų, kurie lavina dėmesį, atmintį, pasimatavo aktorių kaukių, perukų, rūbų.

teatr

Lietuvių kalbos mokytoja J. Matusevičienė