Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Išvyka į Raubonių parką

Print
PDF

r3Birželio 7 d. 5-6 klasės mokiniai kartu su auklėtoja A. Grigiene lankėsi Pasvalio rajono Raubonių parke, kuris įsikūręs šalia Raubonių piliakalnio prie Via Baltija automagistralės. Raubonių parkas yra didžiausias tokio tipo parkas Pabaltijo šalyse, kur vienu metu galima aplankyti 3 skirtingas edukacines - pažintines veiklas.

Mūsų klasės veikla prasidėjo dinozaurų ir milžiniškų vabalų parke, po to vaikai lankėsi zoo parke, kur gyvena net 30 gyvūnų rūšių. Čia aplankė Karalių liūtą, Rudąją mešką, pumą, lūšį ir daug kitų gyvūnų.

Paskutinė sustojimo vieta - Tarzano takas. Čia vaikai išbandė ekstremalias trasas, kurios pareikalavo sumanumo ir daug fizinės ištvermės.

r2

r1

Po sunkių išbandymų parke, apsilankėme picerijoje, kurioje skaniai papietavome ir atgavome jėgas. Visų nuotaika buvo pakili, nes ir vasaros atostogos čia pat.

Klasės auklėtoja A. Grigienė