Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mus jungia draugystė

Print
PDF

draugBiželio 14 d. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo Kratiškių mokyklos – daugiafunkcio centro organizuotame renginyje „Mus jungia draugystė". Atvykę buvome labai šiltai sutikti mokyklos bendruomenės. Prisiregistravus vyko susipažinimas. Lauke mūsų laukė daugybė smagių veiklų: su policijos pareigūnu Vitu šaudėme į taikinius, su treneriu Simu žaidėme fudbolą ir linksmas estafetes, taip pat vyko sumo imtynės. Vakarienės prie laužo metu vyko diskusija apie draugystę.

Protmūšyje pasitikrinome žinias, muzikinėjė kaukėje prasiveržė komandų kūrybiškumas. Diskotekos metu teko kaip reikiant pašėlti, po to kinas, bet tai įveikė tik stipriausi, nes miegas po tokios nakties ėmė viršų.

Laikas prabėgo taip greit, nakties lyg nebūta. Parsivežėme šiltas emocijas.

krat

Mokinių savivaldos kuratorė Rima Zemlickienė