Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Naujų mokslo metų šventė

Print
PDF

1rugskambŠtai ir vėl į duris pasibeldė ruduo... Rodos, ką tik džiaugėmės prasidėjusia vasara, nerūpestingomis dienomis, ilgais vakarais prie laužo, gaivinančiomis jūros bangomis, o čia ir vėl kalendoriaus lapelis diktuoja: šiandien – naujų mokslo metų pradžia. Mokslo ir žinių šventė Nemunėlio Radviliškio pagrindinėje mokykloje prasidėjo iškilmingu pirmokų sutikimu.

Skambant mokykliniam varpeliui, vyriausieji – dešimtokai, atvedė nedrąsius pirmokus į pirmąją jų pamoką.

20p2230264

Renginio metu skambėjo mokyklos direktorės E. Timukienės šilti žodžiai ir pamokanti pasakėčia, tėvų tarybos pirmininkės A. Gučienės linkėjimai, Z. Beliakienės vadovaujamo choro atliekami kūriniai, 10-okų sveikinimas pirmokams.

Po šventės mokiniai su klasių vadovais ir tėveliais sugužėjo į klases pirmajai klasės valandėlei.

20p2230315

Taip prasideda nauji mokslo metai: su didelėmis svajonėmis, pažadais, viltimis. Kaip sakė Albertas Einšteinas: „Diena be mokslo – tuščiai praleista diena. Tiek daug yra ko mokytis ir tiek mažai turime tam laiko". Tad pasistenkime, kad nei viena diena nepraeitų veltui...