Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Išmaniųjų sistemų kūrimas

Print
PDF

Darbo laikas: penktadieniais, po 6 pamokų, 2 valandos (120 min).

Dalyviai: 7-10 klasių mokiniai.

Veiklas veda: Dalius Barkauskas, VšĮ Inžinerijos mokykla direktorius

Išmaniųjų sistemų kūrimo būrelyje vaikai mokosi elektronikos pagrindų, pradeda programuoti. Užsiėmimai sudėlioti taip, kad būtų mokomasi ir teorinių žinių ir formuojami praktiniai įgūdžiai – mokiniai kuria savo projektus. Su vyresniais aptarimo nedarome, su jais viešojo kalbėjimo pradėsime mokytis, kai bus kažkiek pajudėjęs projektų kūrimas – privalės pristatyti savo idėją, veikimo principą, praktinio panaudojimo galimybes. Projektų kūrimo tikslas - suformuoti mokiniams suvokimą, kaip atsiranda įrenginiai, esantys aplink mus – nuo idėjos iki praktinio įgyvendinimo. Vėliau kuriami projektai bus dokumentuojami, kaip ir įrenginius kuriančiose įstaigose.