Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Rudenėlis ir jo turtai

Print
PDF

grybukarasPaskutinę rugsėjo savaitę, kuri vadinosi „Rudenėlis ir jo turtai" ikimokyklinukai domėjosi, kokie medžiai ir krūmai auga miške, kokios sirpsta uogos, o svarbiausia, kokių grybų vaikai su tėveliais yra radę miške, ar moka juos atpažinti. ,,Boružiukai'' padedami mokytojos Dalios Karosienės ir patys darželio kieme ,,priaugino'' grybų. Muziejininkas Evaldas Timukas pasiūlė vaikams paskaityti eiliuotą M. Marcinkevičiaus pasaką ,,Grybų karas'', o tada netikėtai užvirė grybų mūšis. Vaikai, padedami mokytojos Linos Kučinskaitės, pasiskirstę vaidmenimis ir improvizavo minėtą pasaką. „Žuvytės" kartu su mokytoja Danute Sudeikyte į ,,karą'' nesivėlė, jie tik stebėjo, komentavo ir plojo draugams artistams. Vaikai, gerai paieškoję, rado po eglute išdygusį tikrą grybą. Pasitelkę turimas žinias nustatė, kad tai kazlėkas.

grybev

Visi kartu žaidėme žaidimus ,,Pas loky miške'', ,,Katinas ant pečiaus'', vaišinomės vynuogėmis, kukurūzais.

Mokytoja Lina Kučinskaitė