Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mokiniai susitiko su priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnu

Print
PDF

gaisrineSpalio 2 d. mokykloje lankėsi PAGD prie VRM Panevėžio PGV Biržų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyresnysis inspektorius Nerijus Gudas. Jis pradinių klasių mokiniams kalbėjo apie saugaus elgesio buityje ir gamtoje priemones, padedančias išvengti gaisro ir kitų nelaimių, priminė pagalbos iškvietimo tvarką. Pamokėlės metu vaikai diskutavo apie tai, kada ugnis gali būti draugė, o kada priešė.

 gaisr2019