Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Rudens galerijoje

Print
PDF

rgalerSpalio 10 d. „Boružiukų" grupės mokytojos, pasitelkusios į pagalbą tėvelius, atvėrė „Rudens galeriją". Juk ruduo - puikus metas vaikų kūrybiškumui, aplinkos pažinimui, estetiniam suvokimui, fiziniam aktyvumui ugdyti. Prieš apsilankant „galerijoje", tėvelių su vaikučiais laukė namų užduotis – atsinešti įvairių gamtinių medžiagų (konkorėžių, šakelių, lapų, kaštonų, kerpių, gilių ir t.t.).Tai buvo puiki galimybė praleisti kartu laiką visai šeimai kartu gamtoje, sužinoti, kur šių gėrybių galima rasti.

Suneštų medžiagų išties buvo daug: teko jas ištyrinėti, sugrupuoti, palyginti, pasidalinti su draugu, ir tariantis bei bendradarbiaujant, kurti originalius, meniškus, nepakartojamus paveikslus.

iki19

iki39

Išsekus kūrybinėms mintims, skubėjome prie laužo. Ačiū Naglio mamytei Editai, parūpinusiai reikalingų priemonių moliūgienės virimui.

iki29

Žaisdami žaidimus ,,Rausiu" ir ,,Viriau moliūgą", vaikai sužinojo, kokios daržovės ,,keliavo" į didelį katilą. Buvo ir tokių drąsuolių, kurie pasiryžo šeimininkei padėti pamaišyti katilą, kad moliūgienė neprisviltų. Na, ir žinoma, dienos pabaigoje laukė pati smagiausia akimirka – moliūgienės ragautuvės.

Ačiū visiems tėveliams už gražų laiką, praleistą drauge.

Mokytoja Dalia Karosienė