Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

„Vaiduoklių naktis"

Print
PDF

hepumpkinSpalio 25 d. mokyklos bendruomenės nariai smagiai pasitiko rudens atostogas. Mokyklos savivaldos aktyvas, 5-os klasės mokiniai organizavo Vaiduoklių nakties vakarėlį. Visą savaitę vyko pasiruošiamieji darbai: vieni puošė mokyklos erdves, kiti rengė skelbimus, treti rūpinosi muzika ir žaidimais. Vakarėlio metu, pagal iš anksto aptarus vertinimo kriterijus, mokiniai rinko Vakaro karalienę ir karalių. Sveikiname nugalėtojus: buvusį mokinį Marijų ir 8 klasės mokinį Vytą. Taip jau šiemet buvo, kad vaikinai savo išradingais kostiumais tapo vakaro karalienėmis.

 he1

he3

he2