Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

NATO DIENA REGIONE

Print
PDF

natoGruodžio 18 d. Biržuose vyko NATO diena Biržuose „Ateik, pamatyk, sužinok". Renginys prasidėjo nuo susitikimo su NATO kariškiais Biržų pilies arsenalo salėje. Susitikime dalyvavo ir mūsų mokyklos 10 klasės mokiniai. Susitikimas prasidėjo trumpu pristatymu apie Biržų rajoną. NATO misiją Lietuvoje ir kitose šalyse pristatė NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje vadas Jakob Sogard Larsen, NATO priešakinių pajėgų bataliono kovinės grupės vado pavaduotojas pulkininkas leitenantas Marc Veuger, NATO pajėgų integravimo vieneto Lietuvoje karininkas mjr. Marius Geležiūnas ir Krašto apsaugos ministerijos atstovas Bartas Trakymas. Svečiai atsakė į mums rūpimus klausimus.

Šio susitikimo metu mokiniams suteikta daugiau informacijos ir daugiau pasitikėjimo sąjungininkų pagalba, paneigti skleidžiami mitai apie Lietuvos nesugebėjimą pasipriešinti agresijai. Po susitikimo NATO kariai ir jų vadai sustojo prie paminklo žuvusiesiems už Lietuvos Nepriklausomybę. Buvo padėta gėlių prie paminklo. Čia pat buvo išrikiuota karinė technika.

natob1

Mokytoja Rima Zemlickienė