Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Mokykloje lankėsi Seimo narys

Print
PDF

seimo_logoSausio 6 d., Trijų karalių dienos proga, mokyklą aplankė gerb. Lietuvos Respublikos Seimo narys Viktoras Rinkevičius, jis atvežė dovanų: knygutę „Mano mokytojas", į kurią sudėti įvairių ugdymo įstaigų mokinių rašinėliai apie savo mokytojus. Svečias knygutes įteikė 4 kl. mokinei Majai Karitonaitei bei jos mokytojai Reginai Lapeikienei ir 8 kl. mokiniui Alantui Janoniui bei jo mokytojai Jolantai Matusevičienei.

 seiri