Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Atmintis gyva, nes liudija

Print
PDF

s132020Sausio 13 d. mokyklos bendruomenė kartu su visa Lietuva kaip ir kasmet dalyvavo akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija". Ankstyvą rytą mokyklos ir ikimokyklinio skyriaus languose sužibo žvakelės – vienybės ir atminties simbolis. Mokytojai pamokų metu priminė vaikams dramatiškus tos nakties įvykius, klausė bei dainavo patriotines dainas, žiūrėjo filmus, aptarė, kokia yra žmonių vienybė ir stiprybė ginant savo Tėvynę.

gzr2020

sausio13iki

Patys mažiausieji ikimokyklinukai klausėsi mokytojų pasakojimų apie atmintinos dienos įvykius, ieškojo žemėlapyje televizijos pokšto, bandė įsivaizduoti, kaip atrodo tankas (Adrijus pažadėjo kitą dieną šį žaislą atsinešti į grupę), spalvino, kirpo, piešė neužmirštuoles, (Emilija V. kūrybingai ją pavadino „nepamirštuole"), kūrė užrašą „Sausio 13-oji", skyrė muzikinius sveikinimus, šokius ir dainas Lietuvai.

sausio132020