Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Susitikimas su žurnalistu

Print
PDF

lrt_logoSausio 17 dieną 7-8 klasės mokiniai vyko į Medeikių pagrindinę mokyklą, kur susitiko su LRT portalo vadovu, žurnalistu M. Jackevičium. Tai buvo karjeros ugdymo renginys, kurio metu mokiniai ne tik sužinojo apie galimybes siekti užsibrėžto tikslo, keliauti, mokytis, bet ir patys pateikė žurnalistui klausimų dominančiomis temomis.

Mokiniai buvo skatinami pasižvalgyti po pasaulį, bet gyventi grįžti į Lietuvą.

zurn