Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

YRA ŽVAIGŽDĖ, KURI NEGĘSTA

Print
PDF

poet1Sausio 23 d. 1-4 kl. mokiniai rinkosi į literatūrinę popietę „Yra žvaigždė, kuri negęsta", skirtą Biržų krašto poetės Almos Karosaitės 75–osioms gimimo metinėms. Nuotaikingų, pamokančių eilėraščių autorę žino ir myli ne viena karta skaitytojų, ji tarsi negęstanti žvaigždė Biržų krašto rašytojų žvaigždyne.

Miestelio bibliotekininkė L. Šmatienė pristatė poetės kūrybą, priminė, kad 2011 metais poetė viešėjusi mūsų mokykloje ir padovanojusi knygą su autografu. Mokyklos bibliotekininkė M. Džėjytė-Storberg apžvelgė rašytojos knygų parodą. Poetės eilėraščius skaitė A. Bagdonas, M. Karitonaitė, V. Gudeliūnaitė, E. Kalinauskas, E. Baliūnaitė, D. Luiza.

poez2

poez3

Poetė A. Karosaitė buvo aktyvi lietuvių kalbos puoselėtoja, savo eilėraščiais mokanti taisyklingai kalbėti, nevartoti svetimybių, mylėti savo kalbą, todėl mokiniai, pasiskirstę į 4 komandas, turėdami prieš akis tekstą iš knygos „Konsultuoja Balys Gražbylys", mąstė, kaip netaisyklingus, nevartotinus žodžius pakeisti taisyklingais.

Geriausiai sekėsi mėlynųjų komandai.

Bibliotekininkė L. Šmatienė