Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Minėjo vasario 16-ąją

Print
PDF

16_vasarioVasario 16-tą Nemunėlio Radviliškio mokyklos bendruomenė pakvietė miestelio gyventojus ir svečius netradiciškai paminėti Lietuvos Valstybės atkūrimo dieną. Radviliškiečiai, išsirikiavę į šventinę eiseną, nešini trispalvėmis, mokyklos, miestelio ir Biržų miesto vėliavomis, nukeliavo prie signataro Jokūbo Šerno kapo.

16h

Mokyklos direktorė E. Timukienė pasidžiaugė, kad šiais metais mokyklos muziejuje, kur įkurta signataro paroda, lankėsi signataro anūkė Kristina Šernaitė ir Lietuvos Respublikos Aukščiausiosios Tarybos akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signatarė Irena Andriukaitienė. Viešnios teigė ketinančios išleisti leidinį apie signatarą. Taip pat interneto portalas 15 min.lt. dovanojo mokyklai, kaip signataro Jokūbo Šerno atminimo puoselėtojai, jaunųjų dailininkų pieštą signataro Jokūbo Šerno portretą, kuris pakabintas mokyklos II aukšto foje.

Mokinių literatūrinėje kompozicijoje skambėjo žodžiai apie Lietuvą, ką ji mums reiškia.

16e

Į svečius atvyko Lietuvos Respublikos Seimo nariai V. Rinkevičius ir A. Šimas, Biržų rajono savivaldybės meras V. Jareckas, savivaldybės administracijos direktorius V. Eidukas. Ant signataro kapo padėti Prezidentūros, Seimo bei savivaldybės gėlių vainikai, uždegtos žvakutės, kapas papuoštas ikimokyklinio skyriaus vaikų bei pradinukų gamintomis gėlėmis, sugiedotas valstybės himnas.

Vėliau šventės dalyviai persikėlė į mokyklos vidinį kiemą, kur iš trispalvių kūrė Lietuvą, žaidė lietuvių liaudies žaidimus, dainavo dainas apie Lietuvą, bendravo prie karštos arbatos puodelio ir kepė ant laužo sveikuoliškas bandeles.

16a

16b

Mokytoja Jolanta Mulokienė