Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Naktis Vabalninko Balio Sruogos gimnazijoje

Print
PDF

logovabJau antrus metus iš eilės, mūsų mokyklos mokinių savivalda buvo pakviesta, vasario 15 d. sudalyvauti Vabalninko Balio Sruogos , mokinių savivaldos organizuojamame renginyje „ Naktis mokykloje". Nuvykus mus draugiškai sutiko, žaidėme įvairius susipažinimo, ištvermės, bendradarbiavimo žaidimus, vaikinai žaidė krepšinį 3x3, o merginos tuo metu mokėsi šokį. Mūsų komanda užėmė pirmąją vietą, o merginos pasveikino išmoktu šokiu. Kai baigėsi veiklos ir atėjo miego valanda, miegančių neatsirado. Vieni žiūrėjo filmą, kiti klausėsi muzikos, treti tiesiog šnekučiavosi.

vabnak2020

Savivaldos kuratorė Rima Z.