Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Padedame įgyvendinti šviečiamąją gyvulininkystės programą ,,Augink, Rūpinkis, mylėk"

Print
PDF

20202Kovo pabaigoje mokyklą pasiekė žinia, jog Lietuvos Žemės ūkio ministerijos VŠĮ Kaimo verslo ir rinkų plėtros agentūra atrinko mūsų mokyklos Ikimokyklinį skyrių dalyvauti respublikiniame šviečiamosios gyvulininkystės projekte ,,Augink, rūpinkis, mylėk". Šiuo projektu siekiama supažindinti vaikus su Lietuvos ūkiuose auginamais gyvūnais bei jų aplinka. Nuo mažų dienų vaikams ugdyti sveiką ir ekologišką požiūrį į ūkininkavimą, jo naudą žmogui ir visuomenei. Parengėme veiklų planą, esame numatę daug išvykų, renginių, projektų, gavome metodinės medžiagos darbui.

pr20201

pr20202

Kadangi karantinas pakoregavo planus, projektą pradėjome įgyvendindami nuotoliniu būdu. Vaikams kartu su tėveliais rekomendavome pažiūrėti projekto organizatorių filmuką apie naminius gyvūnus bei paruošti foto parodą ,,Akimirka su augintiniu". Tokiu būdu siekėme išsiaiškinti, kokius gyvūnus augina mūsų vaikų tėveliai ir seneliai. Pasirodo, daugiausia mūsų kraštuose auginama vištų, triušių, karvių, veršelių, žinoma, kiekviename ūkyje rasime kačiuką ar šuniuką.

Ačiū tėveliams už bendradarbiavimą tokių sudėtingu laikotarpiu.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dalia Karosienė