Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Gegužė – Šeimos mėnuo

Print
PDF

outGegužė prasidėjo dovanų ir gėlių, skirtų mamyčių dienai gamyba, miestelio puošyba. Šiai temai labai padėjo projektas ,,Marš iš gryčios". Vaikai mokėsi tvarkyti namų aplinką, stebėjo gamtą, ieškojo įvairių gamtos objektų, mokėsi rinkti ir rūšiuoti šiukšles. Iškylavo su šeima gamtoje, gamino iš antrinių medžiagų neįprastus daiktus.

Nuotoliniu būdu dalyvavo Biržų ŠPT organizuotoje parodoje „Tau, mamyte" bei Biržų vaikų lopšelio – darželio „Drugelis" parodoje ,,Šeimos gėlės". Nuotoliniu būdu pasveikino bibliotekininkus su spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. Vaidino pasakas, piešė, sportavo, dainavo, atliko eksperimentus.

n1

n2

n3

n4

n5

n6

n7

n8

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Lina Kučinskaitė