Aplink mokyklą...

images/stories/joomrotator/Fasadas2016.jpg
images/stories/joomrotator/krepsiniokors.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziema2ss.jpg
images/stories/joomrotator/mokyklaziemass.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas4kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas5kors.jpg
images/stories/joomrotator/stadionas6kors.jpg

Pievos gyventojai

Print
PDF

pppAntrąją gegužės savaitę Ikimokyklinio skyriaus vaikai tęsė projektus „Mano šeima", „Marš iš gryčios", „Pievų gyventojai". Pastarasis - šviečiamosios gyvulininkystės projekto „Augink, rūpinkis, mylėk" dalis. Kartu su šeima vaikai stebėjo gamtą, vabaliukus, jų kūnų sandarą, ieškojo informacijos apie vabalus, juos piešė, mokėsi naujų sąvokų, dainavo daineles, minėjo šeimos dieną, atliko praktines kūrybines užduotis, pvz. užkandžiai vaikų stalui. Dalyvavo Biržų ŠPT virtualioje parodoje „Mano šeimos akimirka". Ir sniego senį netgi spėjo nulipdyti.

Ačiū tėveliams, kurie siunčia daug nuostabių foto, dalijasi, ačiū už jūsų kantrybę, kūrybiškumą, meilę ir vaikų šypsenas.

nn1

nn2

nn3

nn4

nn5

nn6

nn7

nn8

nn9

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Dalia Karosienė